Layer 1
Juridische hulp

Heb je juridische hulp nodig om jouw document te controleren?

Hier kun je een lijst van advocatenkantoren vinden die jouw document kunnen controleren en een document speciaal voor jouw privésituatie kunnen aanpassen. Wil je een controle op je document? Neem dan direct contact op met een advocatenkantoor.



Hieronder de lijst met advocatenkantoren die betrokken zijn bij het creëren van de juridische templates op onze website.

JPR Advocaten is gespecialiseerd in diverse marktsectoren, met name in arbeidsrecht en ondernemingsrecht. Op de JPR-pagina op onze website kun je zien welke juridische sjablonen door JPR Advocaten opgesteld zijn.

Advocaten Arbeidsovereenkomst Bepaalde en Onbepaalde tijd.

Jolien Kraaijvanger T: 088 616 00 10 E: kraaijvanger@jpr.nl
Sjoerd van der Vegt T: 088 616 00 10 E: vandervegt@jpr.nl


Klik hier als je direct met JPR Advocaten in contact wil komen.

info@jpr.nl

Regio Deventer Regio Doetichem Regio Zutphen Regio Utrecht Regio Nijmegen
Mr. H.F. de Boerlaan 34 Koopmanslaan 4 Piet Heinstraat 1-9 Euclideslaan 1 Oranjesingel 2A
7417 DB Deventer 7005 BK Doetichem 7204 JN Zutphen 3584 BL Utrecht 6511 NS Nijmegen
088 616 00 10 088 616 00 20 088 616 00 30 088 616 00 40 088 616 00 50


Wieringa Advocaten is gespecialiseerd in diverse marktsectoren, met name in ondernemingsrecht, arbeidsrecht en privacy en contracten. Op de Wieringa-pagina op onze website kun je zien welke juridische sjablonen door Wieringa Advocaten opgesteld zijn.

Advocaat Verwerkersovereenkomst en Privacyverklaring

Victor Bouman T: 020 531 30 31 E: bouman@wieringa.nl


Klik hier als je direct met Wieringa Advocaten in contact wil komen.

IJdok 17
1013 MM Amsterdam
Telefoonnummer: 020 624 6811
Email: Wieringa@wieringa.nl

Dommerholt Advocaten is gespecialiseerd in diverse marktsectoren, met name in ondernemingsrecht, arbeidsrecht en IT-recht. Op de Dommerholt-pagina op onze website kun je zien welke juridische sjablonen door Dommerholt Advocaten opgesteld zijn.

Advocaten Overeenkomst Geldlening Zakelijk (B2B) en Overeenkomst Geldlening Particulier en B2C.

Hans Pieter van der Veen T: 06 250 51 405 E: hp.veen@dommerholt.nl
Harm Hommes T: 06 129 76 442 E: h.hommes@dommerholt.nl


Klik hier als je direct met Dommerholt Advocaten in contact wil komen.

Regio Zwolle Regio Apeldoorn Regio Herenveen
Govert Flinckstraat 1 Europaweg 202 Abe Lenstra Boulevard 44
8001 BD Zwolle 7300 AR Apeldoorn 8440 AE Heerenveen
038 427 20 20 055 526 20 20 0513 433 433

zwolle@dommerholt.nl

apeldoorn@dommerholt.nl

heerenveen@dommerholt.nl


Je kunt uiteraard ook juridische hulp of een check van jouw document vragen bij een ander advocatenkantoor. Klik hier
om een advocatenkantoor te vinden in het rechtsgebied waar je een vraag over hebt.

Bedankt!